KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13919093
nr 1391 9093
Hans Johnfors
(f. 1941), Sverige
Färgetsning, "Bevingas 2". Signerad, numrerad 54/90, daterad 1991. Motivet: ca 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 68x55 cm
Hans Johnfors, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:20
18/4 19:43:33